Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja vesztettem el a...

Pár napja vesztettem el a szüzességem. Ma elkezdtem vérezni. A menstruációm elvileg 12 nap múlva fog megjönni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy az első alkalom felborítja a ciklust, ne aggódj. Hány éves vagy amúgy? mert az is lehet hogy még nem állt be tökéletesen.
2015. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

énis véreztem jó pár alkalommal anno. és ez nem mensturációs vérzés volt.az nem is lehetne neked se szerintem,hiszen ha mondjuk az izgalom hatására kilökődött volna egy petesejt,akkor se tartana még ott pár nap után,hogy leválik vérzés formájában .szóval szerinem fel lett ott sértve belül valami,ami érthető.

ne aggódj. és remélem nem 13 vagy,hanem kicsit érettebb

2015. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legokosabb,ha elmondod anyukádnak,ő majd tudni fogja mi a teendő.
2015. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor kb a ciklus közepén volt az esemény, simán lehet normál megtermékenyülés és beágyazódási vérzés.
2015. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hamarabb jött meg első szex után, teljesen normális.

19L

2015. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!