Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétoldali Bordaív alatti...

Kétoldali Bordaív alatti fájdalom. Rák?

Figyelt kérdés
Nagyon megvagyok ijedve,folyamat csomókat találok magamon.A nyakamon hátul,a kezemen,és hónapok óta fáj a bordám alatt az oldalam mindkét oldalon,de csak akkor ha megnyomom,olyan éles szúró fájdalom,hátul középen a derekam is nyomásérzékeny ...Az oldalamon végig érzek apró csomókat,meg a bordáim között is...Nagyon félek a ráktól,a net minden tünetre rögtön rákot ír .( Minden rákos betegség fogyással jár?Mert én egy dekát nem fogytam.Légyszi ne ironizáljatok,mióta apukám a kezemben halt meg tüdőrákkal,azóta borzasztóan félek,három gyerekem van,fel kell neveljem őket...

2015. dec. 25. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kekeckedni, de miért nem mész el orvoshoz? Figyelj, be vagy parázva, de nem kell rögtön túl gondolni. Én pont emiatt, már nem is keresek rá semmire, mert a tünetek alapján nekem is rosszabbnál rosszabb dolgok jöttek ki, de semmi bajom nem volt végül. Menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Mi itt nem tudjuk megmondani egyöntetűen, hogy na igen biztos, vagy pedig hogy nem, ezzel csak magadban kelted a feszültséget.
2015. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, lepra. De lehet kezdődő bubópestis is. :)

Miért nem mégy inkább orvoshoz?

2015. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel pajzsmirigy beteg vagyok havonta járok vérvételre,minden hónapban van nagylaborom,minden értékem jó,de azt hallottam a rák nem mutatkozik egy laborpapíron.Voltam orvosnál a hátamra azt mondták,hogy gerincferdülés,valószínüleg veleszületett,az oldalamról még nem szóltam,de hétfőn tuti elmegyek a házidokihoz,de az a tapasztalatom,sokszor jobb megkérdezni itt,hátha másnak is volt ilyen baja,mint elmenni az orvoshoz,aki le se sz..rja amit mondasz.
2015. dec. 25. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Rák nem lehet..


Azzal az a gáz, hogy egyáltalán nem fáj, csak már a végstádiumban amikor állnak le a szerveid..

2015. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én gyerekkorom óta lipómákkal vagyok tele, zsírkása daganatokkal, egyszer kiműtötték az egyiketa csípőm mellől, olyan volt mint a fagyott tojássárgája, kemény és sárga. 100% koleszterin.


Majdnem minden hajlatomban van kettő, és a gerincemen is de nem aggódok ezek miatt mivel tudom hogy akkor van csak gond ha valamelyik szervem körül kezd el kifejlődni, csak ugye ez meg 1 a millióhoz mert nem ilyen a természete a dolognak.


Nagybátyámnak az alkarja van tele ugyanilyenekkel, most 69 éves.


A bordaközi csomók lehetnek apró sérvek is, nekem is van a hasamon néhány, és a mellem alatt is. Rugásoktól, sportsérülésektől megerőltetésektől keletkeznek ezek, és nem azonnal.


Megütöd akkor nincs semmi csak egy kis zúzódás egy hónap múlva meg becsomósodik, van ilyen. Nem kell ezekmiatt aggódni. a Google meg azért hoz ki mindenre rákot mert egy bazinagy üzlet!

2015. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rákban az a jó, hogy nem fáj.
2015. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg utolsónak igaza van. Az ilyeneknél azt szokták mondani, addig jó míg fáj.
2015. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!