Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vetélés utan a vérzés es a...

Vetélés utan a vérzés es a kisebb gorcsok Meddig tarthatnak?

Figyelt kérdés
2hete elkezdtam mestrualni de az 5nap korul meg mindig erősen vereztem es eros gorcseim es alhasi fajdalmam volt.elmentem a kórházba ahol volt ultrahongom ami jo lett vervetelem is jo volt de a terhességi teszt pozitiv lett.volt tobb ultrahongom hasi es hüvelyi is .de az embriót Sehol nem talatak.azt mondtak hogy lehet meg olyan kicsi hogy nem latszik.vagy vetélés vagy mehenkivuli terhessegem van.aztan elkuldtek vervetelre ami a terhességi hormonszintet a hcg -t neztek.eloszor 1047 lett mejd 2nap múlva megint volt egy akkor csökkent 744re orvos szerint vetélés lehetett a csökkent hormon szint miatt de azt mondtak hogy mehen kívüli is lehetett es elhalt az embrió.most hétfőn mégegy vervetel lesz megnézik hogy csökken e meg.a verzesre azt mondta hogy ha meg januárban tart akkor egy mehkaparas lehet hogy lesz.ultrahingon is neztek az is jo volt. A vérzés néha szinte egesz nap nincs valamikor meg erzek kisebb görcsöket es szuro érzést es akkor kicsitt jobban verzek.ez normalis?

2015. dec. 25. 17:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!