Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba? Teendő? Házilag?

Hüvelygomba? Teendő? Házilag?

Figyelt kérdés

Tegnap arra lettem figyelmes hogy ég és viszket a hüvelybemenet és a folyásom darabos. Menstruacio utolso napjan. Parommal egyutt voltunk este es rettentoen fajt , egett kozben.

Huvelygombam van? Tudom orvoshoz kell mennem de meg sose voltam nogyogyasznal ezert eloszor az lenne a kerdesem h ki lehetne e probalni valami olyan kremet ra ami nem veny koteles vagy valamilyen hazi praktikat? Elore is koszonom

19L


2015. dec. 26. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Fertőzésed van, de ebből kialakulhat a gomba is.


Tartsd tisztán, aztán ha lemennek az ünnepek irány a nődoki, mert ebből lehet még komoly gyulladás is.


És addig is NO SEX!!

2015. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Itt az ideje, hogy nőgyógyászhoz menj. Ezzel nem jó szórakozni.
2015. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Canesten, de csak kevés.
2015. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Canesten combit vegyél és az szinte biztos hogy helyrehoz.

Kárt nem okozol vele!!!

2015. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy sem árt nőgyógyászhoz járni, ha már rendszeresen szexelsz.
2015. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Január második hetében megyek már alapból fogamzásgátlót feliratni, de lehet ezek miatt hamarabb kell mennem. a Canestent kipróbálom, ha semmi akkor elmegyek! köszönöm!

2015. dec. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!