Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni állandó fájdalmas...

Szex utáni állandó fájdalmas vizelés. Mitől?!

Figyelt kérdés
A problémám több mint fél éve áll fent.Először nem is gondoltam rá, hogy a fájdalmas vizelés a szexel is ennyire összefüggne, hiszen azelőtt sosem volt ilyen gondom. Rögtön egy komolyabb felfázásra gyanakodtam így tavasszal orvosról-orvosra jártam és megannyi kivizsgáláson túl estem. Urológia, nőgyógyászat, alhasi ultrahang, nőgyógyászati ultrahang, rengeteg vizelet vizsgálat, vérvételek, kis medencei röntgen stb. Minden vizsgálat negatív lett.Még a vizeletben sem találtak soha semmit. Már teljesen reménytelennek éreztem magam mire kitapasztaltam, hogy amikor a párommal szexelünk rettentően fáj utána a pisilés. De az is előfordul, hogy akár 2-3 napig is eltart ez az állapot. Először azt hittem, hogy tőle kapok el mindig valamit. De utána olvasgattam a neten és láttam, hogy ez egy általános probléma és elég sok nőt érint. Néha annyira fáj, hogy szinte azt érzem megbolondulok.. Már kitapasztaltam hogy ha szex után pár napig tőzegáfonya kapszulát szedek (ami savasít) majd 3 nap múlva szódabikarbónás vizet ( ami lúgosít) akkor mindig elmúlik probléma nélkül. Ez elvileg azért jó mert így mindenféle baktérium elpusztul. Viszont javasolták a hólyagtürközést mivel lehetséges, hogy hónapok óta tele van baktériummal a hugycső és szex után fellobban a gyulladás.Már nem tudom mit tegyek.. Van valakinek hasonló problémája?? És valami bevált tipp rá??

2015. dec. 27. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

minel elobb ess tul a tukrozesen, mert ha honapok ota fenn all a helyzet, akkor akar meg szovodmenyeket is okozhat. jobbulast es kitartast kivanok!!

nekem is volt ez sokszor, de nekem visszatero, nem helyesen kikezelt felfazas okozta a panaszokat, tudom, hogy mennyire borzasztoan fajdalmas sajnos :(

2015. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott utána 1-2 napig fájni, veszek egy forró fürdőt aztán elmúlik. Nem tudom mitől van sajnos, én is voltam sok vizsgálaton anno (mert régebben gyakran felfázássá fajult a dolog), nem tudtak mit mondani az orvosok, végül egy azt mondta valószínű a szextől (én 20 vagyok még csak, azt mondta fiataloknál gyakran előfordul), és felírt nitrofurantoint, az gyengébb antibiotikum hugyuti fertőzésre, ha érzem hogy fájni fog/kezd beveszek és jobb lesz utána, hamar elmúlik :)
2015. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!