Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fajdalmas szex, es feher suru...

Fajdalmas szex, es feher suru folyasom van. Nem viszket, nem buzlik. Higienikus vagyok, tampont hasznalok, nem vedekezunk Mert most ket honapja kicsit szuneteltetem a fogamzasgatlom!?

Figyelt kérdés

Ket hete is mar nagyon picit ereztem es lattam h valami feher folt van a baratomon mikor kivette..aztan elmult.de par napja egyre jobban faj a szex es ma mar nagyon suru jellegu feher folyasom volt szex kozben??.. mar nem is tudom elvezni a szexet attol felek nagy a baj!

Nogyogyaszhoz.nemtudom mikor jutok el holnap kerek idopontot. Nemetorszagban nehez. Addig is koszi a valaszokert.husz éves lany vagyok. Soha hasonlo gondom nem volt!



2015. dec. 27. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túrószerű? Akkor lehet candida is. Vagy ha nem ilyen, lehet hormonális is, ha jól értem most nem szedd tabit.
2015. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Szünetelteted a fogamzásgátlót, de nem védekeztek mellette? Gratulálok, édes lányom!

Egyébként ez valami fertőzés lesz, amíg nincs MINDKETTŐTÖK kikezelve, jó lenne hanyagolni a szexet. Tudom, hogy ennyi ésszel nehéz felfogni, de azért próbáld meg. :)

19L

2015. dec. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen dokinak kell tenyesztesre kuldenie a huvelyvaladekot, es felirnia megfelelo gyogyszert. Valami fertozes biztosan. Ajanlom hasznalatra a probiotikus tampont menzeszkor.Egyebkent meg a Vitagyn C huvelykremet.
2015. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Masodik valaszolo nem kell a gratulaciod! :) nem ilyen emberkeket varok mint te, es mint kiderult jol sejtettem h nem fertozes, endometriozisom van, most meddoseg Ellen harcolok, tuneteim megszuntek javulok mindenkinek koszonom a valaszokat. Turo szeru valadekom is ezmiaty volt mert cisztak voltak bennem..:)

Azert neked is koszonom edes lanyom

Udv egy ket es fel evvel idosebb :))

2016. márc. 26. 02:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaaaa... es igen szunet van dokiajanlasara...ha Mar babat szeretnenk tanacsos...:)
2016. márc. 26. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!