Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4-5 napja kellemetlen szagom...

4-5 napja kellemetlen szagom van oda lent! Ez mitol lehet? 15l

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 01:05
 1/7 anonim válasza:
0%
Fürdeni kéne :)
2015. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
minden nap fürdök :)
2015. dec. 28. 01:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Kellemetlen szaga sok mindenről lehet, fertőzéstől is. Van valamilyen szine a hüvelyváladékodnak vagy bővebb?
2015. dec. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami más tünet?
2015. dec. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor kellemetlen szagom volt, lactofeelt használtam, az bakteriális fertőzésre van. Nekem bevált, de szerintem mindenképpen nézesd meg magad egy orvossal, mert így látatlanban nem tudunk sok mindent mondani.
2015. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális, átlátszó folyásod van? Nekem amikor ilyen volt egyszer, azért volt, mert nem mostam meg magam "ott". Gyerekkori butaság, nem mertem odanyúlni, mert undorodtam magamtól, és rendesen éreztem magamon, hogy hiába fürödtem, büdös voltam. :S Amióta mosom magam ott is, nem éreztem többet ilyet.
2015. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Feher folyásod gondolom van már?


Sok lány nem tudja hogy tini korban a hüvelyéből átlátszó vagy feher színű,amikor ez a nedv száradni kezd sárgás folyás távozik.Ez természetes,normális jelenség,ez a fehér folyás, ez a hüvely tisztulását szolgálja,pici szaga van,amikor ez a folyás száradni kezd természetesen erősebb a szaga,ezért célszerű a tisztasági betétet többször cserélni.

Néha több,néha kevesebb a folyás.

2015. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!