Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez "odalent"?

Mi lehet ez "odalent"?

Figyelt kérdés
most használtam életemben először tampont.az első 2-3-nál nem volt semmi baj, attól eltekintve hogy kissé nehézkes volt a felhelyezés, viszont utána arra lettem figyelmes, hogy amikor kihúztam-ez most lehet hogy iszonyat hülyén fog hangzani-a tampon "beakadt" valamibe!!! olyan kis gumószerűség volt, olyan színű, mint a kisajkak és a tamponnak a madzag felöli részén, ami a hüvelybe jutva kitágul, abba akadt be ez a valami.később sikerült kiszabadítani a tampont, de az a kis gumó (nem tudom másképpen leírni) most ott van. kérlek ne nézzetek hülyének, fogalmam sincsen, mi lehet ez. valaki tudna nekem segíteni? ebből nagyon úgy érzem hogy orvos-látogatás lesz, csak örülnék ha valaki tudna ezzel kapcsolatban segíteni nekem
2008. szept. 15. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

szia! Ne aggódj, teljesen normális. A hüvely nem sima cső, hanem kis redők, dudorok vannak rajta, ezek egyikében akadhatott el a tampon.

Ha nehézkes a kivétel, akkor nem kell annyira gyakran cserélni a tampont, nekem van olyan nap, amikor 5 óráig is simán bent van, mert még nem lesz annyira tele, hogy ki kelljen venni.

Úgy tudod megállapítani, hogy a zsinórt egy picikét meghúzod, ha erősen akad, akkor még maradnat, ha könnyen kicsúszik, akkor lehet cserélni.

2008. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszodat! ezzel most valamennyire megnyugtattál, csak azt furcsállom, hogy ez teljesen normális? mert amikor húztam volna ki a tampont, azt hittem, csak azért fájdalmas, mert nem telt meg eléggé, és sokáig húztam..addig hogy az a kis valami kijött...és most ott van, ez vissza fog húzódni, vagy mi lesz vele?
2008. szept. 15. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

elmentél dokihoz?

elég régen irtad a kérdést de az első válaszolónak nincs igaza mert nem tudja mi az

nekem is ilyenem volt

elvileg vagy leszakad vagy letudják szedni

nem baj ha megnézeted énis megnézettem

2009. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!