Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet rosszul édesanyám...

Mitől lehet rosszul édesanyám egy kisebb nőgyógyászati műtét után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Édesanyámnak hétfőn volt egészségügyi kaparása, aznap már haza is engedték. Eszegetett, bár gyengének érezte magát. A további 3 napban is gyengécske volt, sokat pihen, fekszik, pénteken dolgoznia kellett menni és igazából aznap semmi baja nem volt, tehát olyan volt, mint a műtét előtt. Ma reggel úgy ébredt, hogy nagyon görcsölt a hasa, vett be algopyrint, no-spa-t, el is múlt a görcsölés, de nagyon megijedt, mert erősek voltak a görcsök. Nem lázas, vérezni is csak egy picit vérzik, mégis gyenge és nem bír fent lenni, fekszik egész nap. Mitől lehet ez? Hívjunk dokit? Bár Ő azt mondja nem kell, annyira nincs rosszul, de szerintem ez a görcsölés meg gyengeség nem normális.

Köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 2. 17:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem hívjatok orvost!
2016. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem idén kétszer volt küretem, mindkétszer méhgyulladásom lett. Kell rá antibiotikum, gyulladáscsökkentő. Második alkalommal olyan fájdalmaim voltak, hogy mentőt akartak hívni nekem. Az elsőnél ennyire nem volt durva. Sajnos előfordul, de gyógyszerrel könnyen kezelhető. Minél előbb beszéljetek orvossal. Bár nekem a másodiknál a háziorvos (táppénzen voltam, ezért voltam nála), nem írt fel gyógyszert, beküldött nőgyógyászatra, azt mondta, hogy jobb ha nőgyógyász ír fel gyógyszert, a legjobb ha az operáló orvos. Mondjuk én amugyis a saját dokimmal akartam konzultálni. Az első alkalommal egyébként nem volt lazam, a másodiknál volt.
2016. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!