Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány vagyok, és...

12 éves lány vagyok, és éjszakánként furcsa dolgok történnek velem. Reggel, mikor fölébredek ilyen furcsa fehér valami jön ki "onnan". Mi ez?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem anyukámat 2x is. Elsőnek nem válaszolt semmit, csak csöndben volt, másodjára pedig azt mondta, hogy nem tudja mi lehet. Mi ez és miért nem akarja elmondani???
2008. szept. 16. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád prűd, pedig jobb lenne, ha rendesen felvilágosítana.

Fehérfolyás a menszeszt előzi meg. Valószínűleg hamarosan megjön az első havi vérzésed, vagy mostanában indult meg.

2008. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de szerintem egy kicsit félreértettél... már ezeket elmondta csak ezt az egyet nem... Amúgy már réges-rég megjött...

(Jah meg azt sem akarja elmondani, hogy miért fáj az, hogyha valakit megerőszakolnak. De ennek már utána néztem...)

2008. szept. 16. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Már ne haragudj de nemi életet is élsz?
2008. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem , azt még nem!!
2008. szept. 16. 11:08
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

sztem anyukädnak kutyakötelessége akärmiröl is felvilägositani amit te kérdezel.elhiszem biztos jo anya,nem vitatom.de én ugy gondolom,hogy ha jo anya akkor igenis nem az a megoldàs hogy nem vàlaszol,hiäba vagy méG csak 12.hanem amikor kérdezel valamit,leül veled,és megbeszélitek.ez igenis fontos,mert:nem maradsz kételyek nélkül,és tudni fogod az olyan dolgokra a välaszta mik igenis fontosak ahhoz hogy növé vàlj,és a mäsik pedig hogy anyukäddal kialakujn egy nagyon bizalmi kapocs,és hogy bärmikor bärmiben szämithass rä..tudod sajnos,ilyenkor alakul ki a lànyokban vagy a fiukban a "nem akarok elmondani semmit"viszony a szülök felé,mert egy pärszor mär igy reagältak a kéRdéseikre mint ahogyan anyukäd is tette..

a fehéRfolyäs lehet hogy fertözésre utal,amitöl ne ijedj meg,mindenkinek szokott lenni sajnos.ezt elkaphatod akär a wc-re ülve is,vagy bärhol,könnyen összelehet szedni bacikat.menj el az orvoshoz ha nincsen nögoygyäszod(mert sejtem anyukäd még nem vitt el),akkor legyél talpraesett és menj el,vidd el a személyid vagy a betegkärtyädat,éS keress valahogy egy nögyogyäszt és visgältasd meg magad.ne hagyd annyiban a fehéR fojäst cska azert mert anyukäd nem képes välaszolni rä.ö sem tudja mi sem tudjuk,de én tanäcsolom menj el dokihoz.

2008. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Reggel mindenkinek több a folyása, mert éjszaka folyamatosan vízszintesen fekszel, és nem tud apránként kifolyni, így látványosan távozik az a mennyiség, ami ha ébren vagy, apránként kijön pisiléskor meg a bugyidra. A folyás mennyisége változó, elég egy kisebb felfázás is, hogy több legyen, de sokszor a stressztől, izgalomtól is termelődik több. A szokásos gyerekorvosodat is megkérdezheted, ha aggódsz, ő biztosan válaszolni fog neked.
2008. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
A kommentetdben az erőszakról írsz. Arra gondolsz, hogy megerőszakoltak?? És annak az eredményét látod reggel???
2008. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak: dehogyis!!!!! ezt csak megkérdeztem anyukámtól!!
2008. szept. 16. 13:10
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Mit értesz azon, hogy éjszakánként furcsa dolgok történnek veled?
2008. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát azt hogy folyok!!
2008. szept. 16. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!