Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyáltalán nem pontos a...

Egyáltalán nem pontos a menstruációm, de még benne vagyok az első évben. Menjek el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Van amikor nagyon sok van, van amikor nagyon kevés, ez menstruációnként változó nálam, viszont egy valami tuti: hogy soha nem időben jön meg. Ez még nem is lenne gond, ha csak egy két nap csúszásról lenne szó, de most például két héttel előbb jött meg mint kellett volna. Volt olyan is, hogy egy hónapot, vagy többet kimaradt.

Annyira kiszámíthatatlan, hogy mikor fog megjönni.. Szerintetek érdemes lenne elmennem nőgyógyászhoz? De még benne vagyok az első évben, amikor még azt szokták mondani, hogy nem baj ha nem pontos. Na de ha ennyire nem pontos, akkor sincs semmi baj?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!:)

14/L


2016. jan. 4. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még egyáltalán nem baj:)

Én is voltam nőgyógyásznál,(más okok miatt)és rákérdezett a mensimre..Mondtam,hogy 1 éve van meg,de nem rendszeres,eddig köbö 5x volt..Azt mondta,hogy nincs ezzel semmi baj,tök normális hogy nem jön meg,késik stb..Szóval nyugi:)

2016. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell orvoshoz menned!Ez felnőtteknél is előfordul.



Az első pár évben(2-4 év akár)össze-vissza is megjöhet,hónapokra kimaradozhat a mensi és ez teljesen normálisnak számít.


A mensi ha csak nem szedsz fogamzásgátlót nem szokott napra pontosan megjönni(felnőttekre is értendő)hisz az előző mensi legelső napját követően 21-28 de ritkábban akár 21-35 napra jöhet meg.Azért gondolj bele egyik hónapban 22,aztán megjöhet 28 vagy 25 napra vagy akár 32 napra és ez mind normális.


Ha a hónap elején megjött a mensid akkor ugyanabban a hónapban ismét a vége fele megjöhet.


És a mensi sosem tart mindig ugyan annyi ideig van amikor kevesebb,máskor több a mennyisége is,néha 3-4 nap máskor akár 7-12 nap is lehet.

2016. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis kell ezzel nőgyógyászhoz menned!

Teljesen normális ez még a korodban.

2016. jan. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 éves korodig normális ha nem pontos. Ha akkor sem lesz kiszámítható akkor menj nőgyógyászhoz.
2016. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!:)
2016. jan. 6. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!