Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen kérdéssel fordulok...

Kellemetlen kérdéssel fordulok hozzátok: erős, nehezen múló vizelési inger, maszturbációnál, de akár valami izgató dolog láttán is, mi lehet ez, félek?

Figyelt kérdés

már kb 1 éve nem is merek megpróbálkozni maszturbálással, mert közben előjön vizelési inger, ami annyira erős, hogy azután minimum napokig, de inkább akár hetekig egyfolytában van, és percenként ki kell mennem wc-re, mert úgy érzem hogy bepisilek. próbáltam/próbálom elkerülni bármi ilyet( igaz most már elegem lett ebből, hogy ilyen prűd életmódot kell élnem) , hogy elkerülhessem a vele járó vizelési ingert, de elég akár kósza "olyan" kép is a neten, és már érzem is hogy jön a vizelési inger, és a nem normális érzés(ezt nem igazán hívnám orgazmusnak..sokkal erősebb). ilyenkor gyorsan elkapcsolok, nehogy azután megint csomó ideig azzal kelljen küszködnöm.


és ráadásul nem is értem hogy miért! egy éve, csak simán egyik napról a másikra, már ez jön elő. pedig a masztinak elég jó feszültséglevezető szerepe volt nálam, plusz hogy őszinte legyek, napi szinten jelen volt ezelőtt az életemben, és nagyon zavar, hogy mostmár akár egy filmet nézek mondjuk barátnőimmel, és lesz benne csak egy rövid "olyan" jelenet, nem bírom végignézni, a fentebb említettek miatt... plusz eléggé aggaszt, hogy mivan hogy ha hamarosan egy barát is bejön a képbe, és mi van ha sosem lehet emiatt normális kapcsolatom, vagy legalábbis testi része?


nőgyógyászhoz félek elmenni, mert egyedül még nem igazán mennék (16 vagyok), mert/és hát anyunak sem merek erről beszélni... segítsetek! valaki volt már így? tippek, tanácsok? örök hálám annak aki segít nekem!



2016. jan. 4. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Urológiára menj el egyedül.
2016. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! de gondolom egy ilyen rendelés is pénzbe kerül, csak én nem kapok zsebpénzt, csak régen kaptam, összesen 5-10 ezrem van. és a városomban csak férfi urológusok vannak, és oda végképp nem merek elmenni!
2016. jan. 4. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:

a rendelés nem kerül pénzbe max a kezelés ha kimutatnak valamit de az sem megfizethetetlen. rosszabb ha valami bajvan.


amúgy a helyedben próbálnék a WC-n ülve vagy fürdés közben masztizni, akkor nem gáz ha bepisilsz esetleg közben, érdemes lenne látni hogy mitörténik.

2016. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálnék anyummal beszélni erről, nem kell ecsetelned a masztit, elég ha elmondod, hogy a filmbeli szex jeleneteknél támad ilyen érzésed, ami utána hosszabb ideig tart.

Utána esetleg keresni kellene egy kedves női nőgyógyászt és elmenni hozzá.

2016. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A párommal mielőtt kielégült volna átestünk egy közben bepisilős időszakon! Lehet hogy csak erről van szó nálad is!

Lehet hogy még teljesen soha nem elégültél ki!

De lehet valami más oka is!

Olvass róla szakirodalmat.

És ha nem találod az okot, menj orvoshoz!

Nem bánt! :-)

2016. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőre érdemes lenne csak a háziorvoshoz elmenned. Neki bátran elmondhatod, akár férfi, akár nő. Ő továbbküld megfelelő rendelőbe, ha kell.

Vagy, ha van iskolaorvos, vele is beszélhetsz.

2016. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen női orvost keresnék, akár háziorvos is jó.
2016. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!