Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet az, h a nagyajkaim...

Hogy lehet az, h a nagyajkaim belsö felülete halszagú, (nyilván fertözes), a hüvelyem azonban nem? Mit ír fel ilyenkor a nögyógyász?

Figyelt kérdés
Mindig a hüvelyt kezelik ilyenkor, tegyük fel, mégiscsak van ott is fertözés, de akkor a nagyajkakról hogy tünik el a baci, ha oda nem ad semmit?
2016. jan. 5. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Alapból halszagú ott a váladék. Mosakodni kellene.
2016. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem így van, rosszul tudod. Csak mostanaban lett halszagú. Ha neked halszagú ott, vagy a baratnödnek az, akkor menj el/küldd el öt orvoshoz.
2016. jan. 5. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden puncinak van egy alap szaga. Ha semmi más tüneted nincs, akkor nincs semmi bajod.
2016. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, majd megirom a diagnozist, ha elmegyek a dokihoz. A noi nemi szerv nem halszagu! Kiveve, ha fertozes van.
2016. jan. 5. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen hal. Mert minden halnak más az illata. Sokfélét szagoltam már, apa horgász.
2016. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elárulom neked hogy az én "alap" nedveimnek sincs túl jó illata túl savas :( voltam ezernyi dokinál,szültem közben egy gyermeket és semmit sem változott,nincs semmi bajom. :) Tenyésztésre is küldtek váladékot stb.
2016. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit kapsz majd rá a hüvelyedbe, az oda is kifolyik és ott is elmúlasztja a problémát. Lehet még kenőcsöt is adnak rá.
2016. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogyan tudod megállapítani, hogy csak a nagyajkad halszagú, beljebb meg nem?

Azért furcsa, amit írsz, mert szaguk nem a baciknak van, hanem a bacik által megerjesztett testnedveknek. A nedvek pedig belülről, a hüvelyedből jönnének. És nincs olyan baci, aki úgy gondolja, ő csak a nagyajkakon tanyázik, nem megy beljebb...

2016. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!