Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap együtt voltam a páromma...

Tegnap együtt voltam a párommal, mára beteg lettem és antibiotikumot írt fel az orvos. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 18:42
 1/6 anonim válasza:

Napi 1 szer vedd be úgy kb. 6 napon keresztül.

Azaz amíg el nem fogy.

2016. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mármint ez miért baj?

Szedd úgy az antibiotikumot, ahogy a doki mondta (általában reggel-este 1-1).

2016. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged?
2016. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mai naptól kezdve a teljes antibiotikum kúra alatt és még utána 1 hétig alkalmazz kiegészítő védekezést, a fog. gátlót pedig szedd úgy, ahogy eddig is, viszont magában most nem nyújt elég védelmet.

A gyomrod védelme érdekében szedj probiotikumot, illetve hogy ne legyen hüvelygombád, vegyél hüvelyflóra helyreállító készítményt a patikában és alkalmazd az antibiotikum kúra alatt a hüvelyben.

2016. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

miért nem kérdezted meg amúgy az orvost? na meg a tájékoztatóban is írnak róla.

m1

én a helyedben a levél végéig és az 1 hetes szünetben óvszerrel védekeznék.

a következő levél 1. szemétől kezdve pedig a megszokott módon ,akár el is mehetne bennem.

2016. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# vagyok

lehet soknak tűnik az elővigyázatosság, de gondolom azért szedsz fogamzásgátlót mert nem akarsz gyereket még:D és sokan esnek teherbe fog.gátló mellett ,hogyha közben anibiotikumot is szedtek. ezért lennék inkább túl óvatos, mint terhes

2016. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!