Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása?...

Fogamzásgátló abbahagyása? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

6 éve szedek fogamzásgátlót, de most 25 évesen úgy dontottem, hogy abbahagyom. Úgy érzem, hogy elég volt belole, fo okom az, hogy magas a koleszterinem és már attól félek, hogy infartot kapok. Elotte semmi baj nem volt a koleszterinemmel, de utobbi 2-3 évben már ha leveszik a vérem, orvosok mindig a koleszterinszintemet emelik ki, hogy magas a koromhoz képest (egyébként 5,2-5,5 volt 1 éve talan, de már félek orvoshoz menni mert lehet azota emelkedett) mindig mondják, hogy diétáznom kell, 55 kg vagyok és 170 magas. Libidóm nulla az utobbi 1-2 évben, neha pattanasos is vagyok, semmi pozitív nem tortént velem amióta szedem, csak annyi hogy pontosan tudom mikor jon meg és enyhébbek a gorcseim. Abbahagyhatom a tablettát anélkul hogy elmenjek orvorhoz? Mikor hagyjam abba, a levél végén? Mennyi ido után kellene megjonnie utána? Milyen pozitív és negatív tapasztalaitok vannak az abbahagyással kapcsolatban?

Válaszokat elore is koszonom :)


2016. jan. 6. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy abbahagyhatod orvos nélkül. Lehet jobb ha végigszeded a levelet, bár én a közepén hagytam abba, és semmi nem történt. Ugyanúgy jött meg mikor ideje lett volna.
2016. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!