Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Behatolásnál nagyon fáj a...

Behatolásnál nagyon fáj a hüvelyem beljebb, úgy érzem, mintha nagyon szűk lennék és azért fáj, mert tágul de a barátom nem érzi annyira szűknek. Baj van velem?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 23:58
 1/4 anonim válasza:

Szia nalam ez pont forditva van, 3 honapja vette el a parom a szuzessegemet iszonyatos fajdalmaim voltak az elso 2-3 alkalomnal most viszont megsem erzem szex kozben, es feltem hogy 'tul tag' leszek egy ido utan... A baratom pedig arrol aradozott mennyire szuk vagyok meg mindig es hogy ez milyen jo.

Szoval lehet hogy meg nem teljesen tagultal ki ezert erzed igy, teljesen termeszetes nyugodj meg ido utan elmulik:)

16L

2016. jan. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs, de a párod miért erőlteti, ha neked fáj? Nyaljon el 2-3 orgazmusig, tocsogj, és akkor nem lesz fájdalmas... egyébként nyisd ki a piciny szád, hogy bocs, de kellemetlen, izgass még, vagy valami.


Az enyém is ilyen volt, 10/7 abszolút nem zavarta, mikor mondtam, hogy fáj, mert neki jó volt. Lapátra is került, mert képtelen volt picit is változtatni.

2016. jan. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már én kérem, hogy tegye be, mert annyira felizgultam. Aztán mégis fáj, szúr az elején. Természetesen tudja, hogy fáj, és nagyon lassan, óvatosan csinálja először, de mégis. Augusztusban vesztettem el vele a szüzességem. Az első alkalmak nekem is nagyon fájtak, de azok végig.
2016. jan. 7. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen tül nagy neked a mérete, ez sajnos előfordul.
2016. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!