Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok. Szeretném...

16 éves vagyok. Szeretném kipróbálni a tampont, de félek. Mi a véleményetek róla? Hogyan kell felhelyezni? Milyen gyakran kell cserélni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyukád él és viszonylag elviselhető a kapcsolatotok, akkor érdemes tőle megkérdezned. Nem azért, mert mi nem tudjuk leírni, hanem azért, mert személyesen megmutatni (nem demonstrálni, hanem elmagyarázni) sokkal egyszerűbb, mint itt, írásban.

Egyébként a dobozokban van útmutató, nézd meg, lehet, hogy ami nektek van, abból sem lett még kidobva.

A felhelyezésnél figyelj arra, hogy elég mélyre menjen, mert ha nem megy, akkor kicsúszhat, meg kényelmetlen lesz. Nem ciki az sem, ha előtte benyúlsz az ujjaddal (ha még sosem ujjaztad magad, akkor is), és kitapasztalod, merre "halad" a hüvelyed, mivel az nem egyenes. Így kiderül, milyen irányba kell tolnod a tampont ahhoz, hogy ne a hüvelyfalba ütközzön, hanem rendesen fel tudd helyezni.

Nem tudom, milyen erősségű a vérzésed, és mekkora tamponotok van otthon, de érdemes elsőre minél kisebb méretűvel próbálkozni.

2016. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13%
Ha félsz tőle miért akarod kipróbálni? Divatból? Hidd el tökéletes a betét is! Sőt!
2016. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!