Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok\Nők ti mikor menstruált...

Lányok\Nők ti mikor menstruáltok és betétek használtok és ültök kb.5percet vagy annál többet akkor utána mikor felülről nincs olyan érzésetek mintha bepisilnétek vagy is ahoz hasonló?

Figyelt kérdés
És ti hány évesen használhatók támpontot?

2016. jan. 11. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor erősebb a menstruációm, akkor érzem, hogy kifolyik belőlem, ha sokáig ülök és utána felállok. De nem olyan, mintha bepisilnék, csak érzem, hogy hirtelen kifolyik.

17 körül kezdtem tampont használni. Húszas éveimben szinte csak tampont használtam. De aztán visszaszoktam a betétre. Csak nagyon ritka esetben használok tampont.

2016. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem a bepisileshez hasonlitanam,de igen volt mar hasonlo. 16 eves elmultam,mikor kezdtem tampont hasznalni.
2016. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

igen, volt hasonló

16 évesen használtam először tampont, 17 éves korom óta csak azt használok

2016. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen , elég idegesítő, amikor feláll az ember lánya, és folyik ki hirtelen :/
2016. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
15 voltam, amikor elsőnek használtam tampont. Osztálykirándulás a Balatonon....nem akartam, de kénytelen voltam. de 20 éves korom óta használok folyamatosan tampont, éjszaka viszont betétet teszek be.
2016. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De szokott de inkabb olyan erzes mintha ataztam volna kozbe nem. Meg ha orrotfujok akkor erzem hogy kijon belolem mert ugye erolkodok.tampont meg nem hasznalok 13/L.
2016. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!