Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy fog így megvizsgálni az...

Hogy fog így megvizsgálni az orvos? Én hogy készüljek fel a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
A menstruációm 3 hete tart, közepesen erős. A nőgyógyászomhoz holnap kell mennem, úgy, hogy közben megvan. Milyen vizsgálatra számítsak? Hogy készüljek fel? Betétet használok, ha le kell vetkőznöm, akkor hogy juthatok "biztonságosan" a vizsgálószékhez? Nagyon kellemetlenül érzem magam, nem tudom, hogy hogy élem túl. Esetleg lehetséges, hogy csak ultrahangot csinál az orvos?
2016. jan. 14. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

engem vizsgált már így rendesen, bár akkor már nagyon a végén voltam, és alig volt valami

abba gondolj bele, hogy ez ugyanolyan orvosi vizsgálat lesz, mintha csak meghallgatnák a légzésedet, nincs semmi szégyellni valód

2016. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ilyen esetben azt tenném, hogy vinnék magammal egy törlőkendőt és azzal megtörölném magam és összegyűrném, és aztán így már tuti nem "csöpögnék"
2016. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már hónapok óta vérzek, ezalatt tucatszor vizsgált az orvosom, volt műtétem is. Én is mindig feszengek, kellemetlenül érzem magam, pedig az orvosnak ez abszolút természetes. Ez az én kérdésem, most már csak nevetek rajta én is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__73829..

Én a vizsgálóágyig való eljutást úgy szoktam megoldani, hogy egy zsebkendőt tartok az egyik kezemmel a lábam között, a vizsgálóágyra lefeküdve kidobom (van egy szemetes közvetlenül mellette, a doki mondta, hogy nyugodtan dobjam bele), és egy másik zsepivel meg visszamegyek. Amikor erősebb volt a vérzés,akkor betétet szorítottam oda.

2016. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!