Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek a szülés utáni szextől,...

Félek a szülés utáni szextől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja szültem,természetes úton.Úgy érzem hogy már felépültem,de még mindig nagyon érzékeny a gátsebem és a környéke.Párom sajnos nem túl megértő és állandóan siettet a dologgal.Akármikor hozzáér fáj,de ő ezt nem érti meg... ,:'(

2016. jan. 15. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

1. Az, hogy már érintésre is fáj a hüvely környéke, az sehogy sincs rendben, menj vissza az orvoshoz, hogy nézze meg, mi a gond.


2. A párod valahol azért megérthetö, neki lenne igénye a testi kapcsolatra is.


3. Ha CSAK félelem van a háttérben, akkor kérj az orvostól lidokainos kenöcsöt, az valamennyire elzsibbasztja a gátkörnyéket és így elveszi a félelmedet.

2016. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Legközelebb gyűrd orrba, akkor megérti, mit jelent, hogy fáj.


A másik lehetőség, hogy elmondod, hogy van finoman, óvatosan, türelemmel áll a dologhoz (mintha szűz lennél), vagy nem lesz szex, mert neked így nem jó.

Ha nem érdekli, hogy neked nem jó, akkor meg érdemes elgondolkodni, hogy miért szexelj vele egyáltalán.


Amúgy nekem is nehezen indult az első pár alkalom, nem vagy ezzel egyedül. Tényleg olyanok voltak a szülés utáni elsők, mint ha a szüzességem vette volna el, de szerencsére figyelmes volt, és türelmes. De azért belejöttünk, és lehetett vadulni. :D

2016. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,várok további válaszadókat vagy tapasztalatokat!
2016. jan. 15. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már nem fájt 6 hét után a seb, szerintem nézesd meg nőgyógyásszal, hogy minden rendben van-e.
2016. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lassan 9 hónapja szültem,szintén természetes úton.

Szakadtam is,vágtak is.

Mi kb7-8 hetet vártunk a szexel,de mikor először berakta párom,azthittem szétszakadok...

Rettenetes volt.

És még most is kellemetlen addig,míg a hüvelyem meg nem szokja,hogy igenis alkalmazkodni kell neki. :) ez kb 10 mp...

Megnyugtatlak,fájni is fog még egy jó darabig!

Párodnak meg mondjad,hogy nem ő nyomott ki egy gyereket ott,és ha nem tud megértő lenni veled,kapja be! :D

Esetleg legyen nagyon hosszú előjáték,majd csak a hegyét rakja be.

Nekünk ez bevállt :)

Sok sikert,jó babázást!

2016. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah az lemaradt,hogy rakja be a hegyét,és úgy mozogjon piciket!! De legyél kellően nedves,mert csak úgy sikerül.

Nekünk is így vállt be,és ha megszokta a hegyét,magától becsusszant :)

2016. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!