Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek a Bella vagy a Naturell...

Nektek a Bella vagy a Naturella tampon vált be jobban? Miért?

Figyelt kérdés
Ob-t próbáltam, de nekem nem jött be, most Bella és Naturella között vacillálok, kinek melyik vált be?
2016. jan. 15. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Bella
2016. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Naturellát nagyon ajánlom, bár a Bellát még sosem próbáltam.

Nekem kényelmes, az illata is jó, nem is olyan nagyon drága, mint az OB.

Ha nem tudzs dönteni, mindkettőből vegyél egy-egy kisebb kiszerelésű dobozt és próbáld ki!

2016. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a ketto felét használd felváltva. Bar én a naturellara hajlok es a bellat meg nem probaltam.
2016. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na, ha valakit ugyanez a kérdés foglalkoztatna, megírom a tapasztalataimat.

Végül mindkét félét kipróbáltam (egyelőre mindkettőből a minit). Bella 16 darabos 380 Ft volt a százasban, Naturella 480 (szintén 16 db-s).

Nagy különbséget nem tapasztaltam (bár a Bella 4-ből elvileg 1 cseppecskés, Naturella 2 cseppecskés a doboz szerint), egyedül annyi, hogy a Naturella kamilla illatú (nem tudom, mivel illatosítják, de nekem egyáltalán nem okozott irritációt, szerencsére).


Illetve egy kis apróság: a Bella tépőszalagja sokkal feljebb van a Naturellájéhoz képest, a felső celofánrész nagyon kicsi, így suliban én szivesebben használok Naturellát, mert azt normálisan meg lehet fogni a celofánnál, így kevesebb a fölösleges "tapizás".

2016. febr. 7. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Naturella. A Bella nagyon kemény fájdalmas a felhelyezés
2017. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Naturella es az ön egy helyen van nalam. Bellasat Sosem hasznaltam es nem is fogok. A tampaxos az meg nagyon furcsán nyilik szer a zsiborja se az igazi
2017. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!