Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felboríthatja a ciklusomat ha...

Felboríthatja a ciklusomat ha elkezdek fogamzásgátlót szedni? Abbahagyása után visszaáll?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és alig egy éve, hogy rendesen beállt a ciklusom és a vérzés is mérséklődött. Ha most elkezdek tablettát szedni az újra felborítja? Mármint a megvonásos vérzés elvileg rendszeres, de abbahagyása után mire számíthatok? A mostani állapot áll vissza vagy rendszertelen és sok lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 17. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni. A nők legnagyobb részének abbahagyás után visszaáll az eredeti ciklusuk. De sajnos vannak olyanok, akiknek felborítja.
2016. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem borította fel, 28-29, ritkán 30 naposak a ciklusaim, egy fél éve hagytam abba. Viszont nagyon pattanásos lettem, miután abbahagytam, hullik a hajam, zsírosodik. De egy kicsit ezek enyhültek, valószínűleg a hormonrendszer kezd visszaállni, peteérés történik stb. Így visszagondolva én bánom, hogy elkezdtem szedni, mert most a babatervezés miatt minden hormon felborult.
2016. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!