Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szaraz (extra szaraz), piros...

Szaraz (extra szaraz), piros es pattanasos, miteszeres az arcborom.19 eves vagyok, mar mindenfele kenocsot probaltam de nem jo semelyik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az irjon aki tapasztalt es mar elmultak neki a tunetek. Koszi. 😊

2016. jan. 21. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
neutrogena bordó színű dobozos krémet próbáltad?
2016. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a shea vaj megoldotta ezt a problémát! A netről rendeltem finomítatlan bio shea-vajat, és azt használom éjszakai krém helyett. Fantasztikusan hidratál, ugyanakkor kezeli a pattanásokat is. Nappalra is használhatod, bár kicsit csillogni fog tőle a bőröd. De nem kell megijedni, nem lesz tőle zsíros.

A másik jó megoldás a sószappan. Ez valójában nem szappan, hanem egy sódarab, amivel a vizes arcod kell átkenni. Leszárítja a csúnya pattikat, csökkenti a gyulladást, kinyírja a bacikat. Azt gondolnád, a bőrt is kiszárítja, de nem, épp, hogy beállítja a faggyútermelést normálisra!

Nekem ezek ezerszer többet értek, mint a sokkal drágább, műanyagokkal, kőolajszármazékokkal teli, márkás kozmetikumok.

2016. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és nem muszáj a drágább Himalája sószappant venni, én parajdit használtam, tökéletesen bevált.
2016. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom kiprobalom a szappant 
2016. jan. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!