Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg csúnya ha valakinek...

Tényleg csúnya ha valakinek duzzadtak a nagyajkai?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon azok az osztályban nekem van ilyen "húsos" mindenkinek vékony kivéve nekem 😕 és ez zavar! A lányok azt mondják hogy-e miatt nem lesz jó majd a "szex" sem. Ez igaz? Tényleg csúnya ha valakinek ilyen? És a szex sem lesz olyan jó? 12/L

2016. jan. 23. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj! Az osztálytársak mondanak zagyvaságokat, tudatlanságok tömkelegét.

Mindenkinél más és más. A húsosabb ugyanolyan egészséges és szép, mint a vékonyabb ajak. Igaz, sok pasinak a húsosabb meg amúgy is jobban tetszik, izgatóbbnak tartják a vékonyabbhoz képest. Egyáltalán nem igaz, hogy rosszabb / kellemetlenebb / egészségtelenebb lesz ettől a szex. Ha a szex valamitől nem jó esetleg, az pl. a férfiak korai magömlése, a nők fadarabként viselkedése az ágyban, cigibüdös lehelet, fürdetlenség, tapasztalanság az intimitás elején...ilyenek.

Ha annyira vastag, hogy majd esetleg gondot okozna a szexuális együttlét közben (ennek igen-igen kicsi az esélye), akkor majd a nőgyógyász elmondja a javaslatait.

Én örülnék a helyedben, hogy ilyen a testalkatod. Kész áldás amivel rendelkezel. Ne aggódj!

2016. jan. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igaz.A legtöbb nőnek picit kilógnak a szeméremajkai,kicsit nagyobbak.


Honnan tudod nekik milyen van?


Ahhoz hogy lásd milyen nekik pontosan szét kellene a lábukat tenni,terpeszbe tenni,akkor látható csak rendesen.



Eleve mindenkinek másképp néz ki,mert méretben,színben is eltérőek,van akinek rózsaszínű,másnak feketés a nagyajkak színe,valakinek a csiklója kicsi,másnak meg egész nagy.

2016. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!