Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek loop konizációj...

Volt valakinek loop konizációja? Mesélne róla, ha igen? Ambulánsan végzik, eléggé félek tőle, de elvileg csak 15 perc az egész.

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 15:02
 1/5 A kérdező kommentje:

Írok róla, hátha valaki olvassa majd.

Borzalmas volt!

2016. febr. 3. 09:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi volt benne a rossz?
2016. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kórházban volt?
2016. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem altattak?
2017. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nikch válasza:

Én Ukrajnából írok. 1,5 hete estem át a konizáción. Rémesebbnél is rémesebb volt. Nem akarok senkit megijjeszteni,de nálunk nem ugy megy,mint Magyarországon.


Az orvosom méhszájsebet emlitett,a megbeszélt időpontban megjelentem. Azt mondta le kell sütni. Mindenki nyugtatott,hogy nem fáj. Gyér ukrán tudásomnak köszönhetően, nem értettem mire készül felfelé a nővérrel. Mondta,hogy ne féljek, lidokaint (érzéstelenitőt) fúj a sebre,ami csipett. Után fertőtlenitett. Aztán megkezdte csinálni,iszonyatosan fájt,mozogtam is,rám szólt,hogy hagyjam abba. Majd mikor végzett leszálltam, elszédültem a stressztől vagy nem tudom mitől,egy ágyon ébredtem. Szóval majd a recepción fizetéskor derült ki mit is csinált: biopszi,konizáció,sütés.... Szép összeget fizettem,12 000 forintnak megfelelő grivnyát,amire persze nem számitottam. Majd itthon a neten böngészve fejtettük meg mit is csinált velem,azóta vérzek és barnázok. És azóta az orvossal se beszéltünk,fáj a derekam és a hasam. Tehát nem készitett fel mit is fog csinálni,és mégcsak inyjekciót se kaptam. Na ez az én történetem. Elég hosszú...

2017. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!