Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kapható olyan gyógyszer...

Kapható olyan gyógyszer pecsételő vérzés megállítására ami nem befolyásolja a továbbiakban a teherbeesést, nem hizlal és kifejezetten ajánlott terhes nőknek is? Amit nőgyógyász feltudna írni?

Figyelt kérdés
hetek óta pecsételő vérzésem van nem akar elmúlni és nincs semmi bajom. fogamzásgátlót akartak felírni de azt nem vállaltam pont ezek miatt amiket felsoroltam. és nekem olyan kellene ami ezeket nem befolyásolja.
2016. jan. 26. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ki kell.deríteni a.pecsételés okát. Ha hormonzavar, akkor egy-két kúra fogamzásgátló helyrebillentheti. Vagy a ciklus második felében szedett progeszteron. De érdemes megnézetni pajzsmirigyet, prolaktint, esetleg agyalapi mirigyet is. Amíg pedig nem múlik a pecsételés nem igazán lenne jó ötlet teherbeesni, mert nő a vetélés veszélye, hiszen valami probléma van, ha még nem is jöttek rá. Endokrinologusnál voltál? Véralvadást vizsgáltak? Küret vokt, hogy legyen egy negatív szövettan? Vagy mit csinált az orvos?
2016. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!