Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten jó nőgyógyászt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lassan 23 éves leszek, de még sosem voltam nőgyógyásznál. Régóta élek nemi életet, de eddig féltem elmenni orvoshoz, más területen szerzett negatív tapasztalataim alapján. Nagyon valószínű, hogy vannak nőgyógyászati problémáim, szerintem elég régóta, és mivel eddig nem mentem el, még jobban félek elmenni. Nemcsak attól parázom, hogy kiderül a probléma, hanem a megaláztatás miatt is.


Mindenképpen szeretném, ha az orvos nő lenne, és viszonylag megfizethető árkategóriába tartozna. Tudnátok ilyet ajánlani?



2016. jan. 28. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam pont a nő nőgyógyász volt a rossz tapasztalat. Elég durva volt és lekezelő...


Amúgy nem ártana ha leírnád, hogy hol laksz. Mert mondjuk ajánlok neked egy debreceni orvost, nem hiszem, hogy mondjuk Pécsről elmennél hozzá.

2016. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt hiszem nagyon fáradt vagyok. Mikor elküldtem akkor tudatosult mit olvastam. Még egyszer bocsánat!
2016. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj:) Szerintem női és férfi orvos közt is ugyanannyi lekezelő és bunkó van, erre nincs kihatással a nem. Azért szeretnék női nőgyógyászhoz menni, mert eleve kicsit nyugodtabbnak érezném magam, és nem lenne annyira kellemetlen előtte levetkőznöm.
2016. jan. 28. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled a női orvosokkal kapcsolatban, én számomra is elviselhetőbb a terpesztés elötte mint egy férfi elött.

Esetleg próbáld itt:

[link]

2016. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!