Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D 100 hüvelytabletta...

Klion D 100 hüvelytabletta után tényleg kell ph visszaállitó gyógyszer?

Figyelt kérdés
Nekem erről semmit nem mondott a nőgyógyász!

2016. jan. 29. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ajánlotta az orvos. Kezembe nyomott egy reklámpapírt, hogy ezt a fajtát vegyem. 4 ezer Ft volt. Nem tudom hogy kell-e mindenképp, vagy csak az orvos érdeke hogy megvegyem. Nekem viszont ugy érzem jót tett, mert a tabletta végeztével még nem éreztem magam 100%-osan, de miután használtam a hüvelyflora kupot, azután minden rendbe jött.

Gondolom kapható ennél olcsóbb is.

2016. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ajánlott, mert erősen felborítja a hüvely flóráját, amire a gombák újra szépen ráharapnak és kezdődik az egész előről. Tudom, miről beszélek, 2 évig volt folxton gombám..nekem a vény nélküliek közül a Protexin Gynophilus jött be, a vénykötelesek közül pedig a Gynoflor nagyon jó.
2016. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem.is javasolta az orvosom, a szavaival élve ez olyan mint az atomblm, mindent kiírt, ezért kell a hüvelyflóra visszállító. Nem hiszem, hogy érdeke fűződött volna hozzá, az utolsó dolog, ami érdekli, az a pénz. Mivel régóta sok nyavajával küzdök, ezért már sokszor a magánrendelésén sem fogad el tőlem pénzt, mindent próbál úgy megoldani nekem, hogy a legolcsóbb legyen, még ha ezzel ő nem is jár jól.
2016. jan. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!