Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsi fehér pontok, vagy...

Kicsi fehér pontok, vagy dudorok vannak a nemiszervemen, a szeméremajkak belső részén. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ez kiskorom óta van, nem viszketnek, égnek, vagy fájnak. Nincs velük semmi baj, de érdekel hogy mi lehet ez. Orvoshoz kell vele menni? Esetleg zavarhatja ez egy férfit?

22/L



2016. jan. 29. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ötletem sincs mi ez. Egy nőgyógyásznak mutasd meg. Nem hiszem hogy van vele gond, ha eddig nem volt.
2016. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2016. jan. 29. 20:59
 3/8 anonim válasza:
100%

A pöttyös az igazi :D

Amúgy szerintem semmi komoly,ha jól gondolom faggyú mirigyek lehetnek,ami teljesen természetes.

Maximum esztétikai probléma lehet,de nem hiszem hogy eltántorítana bárkit is vagy zavarná.

2016. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Roppant hasznos volt az első válasz.Mindenbe belekotyog,az értelmetlen hülyeségeivel
2016. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is fenáll a jelenség gyerekkorom óta, de engem nem zavar. Szintén nem tudom miez, de eddig nálam sem okzott semmibben sem problémát.


21L

2016. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem probléma ez, ha nincs más tüneted.
2016. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fagyúmirigyek,ha kézzel a szeméremajkaid széthúzzod olyan lesz a bőrrész ott mintha libabőrös lennél.
2016. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek ilyen...:)

22/L

2016. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!