Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova menjek nőgyógyászhoz?

Hova menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Már tavaly augusztus óta küzdök hüvelygyulladással. Csak a helyi sztk-ba jártam egy ideig ingyenes vizsgálatra, de ott hasraütés-szerűen kaptam gyógyszereket, de olyan is volt, hogy hüvelyi ultrahangra küldtek, ahol semmit sem találtak. Idáig nem volt pénzem magánorvoshoz menni, de a hónapban már megoldható a dolog. Ismertek jó, megbízható orvost aki rendesen megvizsgál, és nem kér érte borsos árat (max 10 ezer)? Dunaújvárosban élek. Ajánlották már nekem Dr Medve Lászlót, viszont itt az oldalon sokan negatív véleményeket írnak róla.

Viszont mostanában egyre gyakrabban járok Pestre, így nekem az is megfelel, ha ott ismertek valakit. :)

19/L



2016. febr. 1. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

szia! ajánlom a nőgyógyászomat, Lintner Balázst. 12.000 még belefér neked alkalmanként? Ő a Vörösmarty téren van (mármint, nem a téren, hanem rendes irodában:D), én 5 éve hozzá járok, nekem évek óta tartó gombám okára jött rá. végre egy orvos, aki tényleg figyel a konferenciákon, nemcsak eljár rájuk...


a barátnőm nála szült, és nagyon elégedett volt, szóval a későbbiekben is jól jöhet neked, ha majd babát tervezel valamikor.:) én nem nála fogok, mert nem államiban akartam szülni, de nem azért, mert vele elégedetlen volnék:)

2016. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!