Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok jártatok már így?...

Lányok jártatok már így? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

a kérdésem az lenne hogy jártatok-e már úgy hogy tampont és betétet is használtatok mégis átáztatok?

másik kérdésem : ha valaki nappalra éjjeli betétet használ plusz tampont is akk mennyi az esélye az átázásnak? 18/ L


2016. febr. 1. 19:11
 1/4 anonim válasza:

Helló-belló!


Képzeld el, most is pont így jártam este.. Szerintem ez teljesen természetes dolog, nem is érdemes foglalkozni vele!


Másik válasz: számításaim szerint (elég sok időbe telt) kb. ~29,666‰ az esélye annak hogy éjjeli betét, illetve tampon alkalmazásával átázol!


Remélem hogy segíthettem neked ebben a fontos kérdésben!


37/L

2016. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sose áztam még át tampon+betét kombóvak, mert mindig időben cseréltem.

Én nappal és éjszaka is sima szárnyas betétet használok, utálom az éjszakai, de mellette mindig van bent tampon, így sose ázok át.

Esélyt nem lehet mondani, tapasztald ki a vérzésedet, nekem pl biztosan kevesebb, mint neked, mert te parázol, hogy átázol, és tudom, hogy nem.

19L

2016. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hány óránként cseréled?
2016. febr. 1. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A tampont kb 6 óránként cserélem, ha nem telik meg, akkor 8 óra után legkésőbb kiveszem (a papírja azt írja, max 6-8 órát lehet bent).
2016. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!