Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan egy eve, hogy szultem....

Lassan egy eve, hogy szultem. Szules ota a menzeszem gyenge, keves ver tavozik, de annak ellenere eltart 5 napig. Normalis?

Figyelt kérdés
Terhesseg elott mindig sok volt. Tavaly osszel voltam orvosnal, ultrahangot vegzett es minden normalis volt. Azt mondta, hogy valoszinuleg hormonalis. Eltarthat hormonalisan ilyen sokaig? Mindig attol tartok, hogy terhes vagyok es attol verzek kicsit, meg akkor is, ha tudom hogy nem lehetek terhes.
2016. febr. 12. 11:36
 1/3 anonim válasza:
én még nem szültem, de nekem mindig is erős volt. anya mondta, hogy szülés után ez változni fog és kevesebb lesz :)
2016. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szülés után sok esetben teljesen megváltozik a menzesz jellege/mennyisége, ez teljesen normális
2016. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerinted az itteni valaszok mennyiben potoljak az orvosi konzultaciot?
2016. febr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!