Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Velgyn (fogamzásgátló) szedése...

_Girl_ kérdése:

Velgyn (fogamzásgátló) szedése közben tapasztalt-e valaki fejfájást mellékhatásként? Idővel javult, elmúlt? Egyéb tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem el szedni a velgynt, és mostanában fejfájással küzdök, érdekelne, hogy emiatt van-e (mellékhatások között szerepel), és hogy ez idővel (pár hét múlva,egy hónap múlva) javul-e, elmúlik-e?

Nem tudhatom biztosan, hogy emiatt van-e,azért érdeklődök.


Egyéb észrevételek,tapasztalatok is érdekelnek! Köszönöm!


2016. febr. 15. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem hormon gyógyszertől volt iszonyat fejfájásom. Abba is kellett hagynom a szedését. Ez azért ritka. Figyeld magadat, hogy bujkál benned valami betegség esetleg?
2016. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,mert más bajom nincs!
2016. febr. 15. 18:23
 3/7 A kérdező kommentje:

De menstruáció 5.napja,lehet amiatt,vagy időváltozás miatt.

Sokminden miatt lehet nálam,csak nem szokott ilyen gyakran meg ilyen erősen.

Tegnap is meg ma is....

2016. febr. 15. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet időváltozás, az első 3 hónapot várd meg, az idő alatt normális, meg tudod figyelni. Utána nem normális és másik kell.

Volt vérvétel, hormonvizsgálat előtte??

Nekem hosszú idő után most kezdett el olyat csinálni, hogy amikor új levelet kezdek, 5 napig fáj a fejem. Váltanom kell a következő ciklustól.

2016. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vérvétel volt.
2016. febr. 15. 18:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, most mindenképpen várok, aztán meglátom, csak gondoltam, rákérdezek, hogy másnak is volt-e ilyen. Köszi a segítséget!
2016. febr. 15. 18:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Coronelle-tol volt 3-4 napig hanyingerem, rosszulletem.
2016. febr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!