Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zavar a melltartó, miért...

Zavar a melltartó, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Több éve hordok melltartót, de egyszerűen idegesít. Szorít, nyom, zavar, pedig se nem kicsi, se nem nagy. A melleim átlagos méretűek. Viszont a legtöbb ruhámon átlátszik, ha nem veszek alá melltartót, zavar, meztelennek érzem magam (egyébként is elégedetlen vagyok a formájával) Mit tehetnék? Fog ez még változni? Milyen típusu melltartót javasolnátok?

Lány, 17


2008. szept. 19. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, ha valaki melltartót vesz, akinek nincs rá szüksége.

Téged viszont valószínűleg azért zavar, mert nem jót választottál. Nehéz igazán jól választani. Néhány helyen van olyan, aki ért hozzá - kérdezz utána.

2008. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, így azóta nem hordok melltartót csak ilyen szorosabb kis pántos topfélét ami kicsit lenyomja a mellem hogy ne dudorodjon ugy ki a polo alatt:D

Szóval ilyesmit: [link]

Szerintem próbáld ki, sokkal jobb bármelyik melltartónál. Amire szerintem semmi szükség ha nem túl nagy, vagy nem lóg a melled.

2008. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Olyat vegyél, ami pamut és nincs benne fém merevítő. Nekem csak ez az egy, ami kényelmes.. Triumph egyébként a márkája, csak ilyet hordok..
2008. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Megfelelő méretű melltartóra van szükséged. A számozás a mell ALATTI méretet jelöli, a betű pedig a kosarat, amit a táblázat alapján ki kell számolni.

Ha nem "lóg", végülis nem fontos a melltartó viselése, bár ha nem egészen kicsi a melled, akkor azért nem árt, mert ha nem támasztja alá semmi, a saját súlya lehúzhatja, főleg ha futsz, sportolsz (ilyenkor elengedhetetlen legalább a sportmelltartó viselése) Nekem nagy melleim vannak, és 13 évesen a konditeremben szóltak, hogy ha nem akarom, hogy lógjon, vegyek melltartót, és a futással, ugrálással járó sportokat ne végezzem.

A barátnőmet is nagyon zavarta, és ő úgy oldotta meg, hogy csak merevítő, szivacs stb. nélküli melltartót használ, tezhát olyat, ami egy réteg anyag, és kész. HA jó szabású, az is tart valamit

2008. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!