Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen kockázatokkal jár a...

Milyen kockázatokkal jár a hüvely gomba/fertőzés? Mi történik ha nem kezelik? Esetleg magától is elmúlhat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

idültté válhat a gombád. nekem mindig kezelgették mindenfélével, sikertelenül. végül elküldtek IR-tesztre és kiderült, az okozza. azóta minden szép és jó:)


28n

2016. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Szépen kérlek, se strandra, se uszodába ne menj, amíg ki nem kezelteted magad...
2016. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akár meddő is lehetsz. De miért nem kezelteted? Nagyon igényes lehetsz... Értem én, hogy nem szeretsz nőgyógyászhoz járni, de néha ki kell bírni.
2016. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaa neem, nem azér kérdeztem. :D Nincs hüvelyfertőzésem :D csak kiváncsi voltam, ha netán valamikor lenne. :D De amúgy arra még senki se válaszolt, hogy el tud e múlni magától. Szóval azt megköszönném. :)
2016. febr. 18. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gyenge a fertőzés elmúlhat magától, de általában nem szokott.
2016. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég kevés az esélye, hogy elmúlik magától. A tünetek esetleg elmúlhatnak, de maga a fertőzés a szervezetedben marad és időről-időre vissza fog térni.
2016. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!;)
2016. febr. 18. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem elmúlt magától mivel a kórhazban műtet után jött ki rajtam az antibiotikumoktól de valami nagyon brutálisan. Mivel nem tudtam orvoshoz menni mert nem viltam járóbeteg így nem volt lehetősegem semmire. Mire a rakszűrésre eljutottam mar nyoma sem volt.
2019. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!