Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm! Mit tegyek?

Késik a menstruációm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Február 5-én kellett volna megjönnie,de még azóta se semmi. 18 éves vagyok és még csak 1-szer történt ilyen...Nem voltam még fiúval. Miért nem jön meg? Nagyon aggódok,lehet valami betegség ?? :/

2016. febr. 19. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta menstruálsz? Már beállt a ciklusod, rendszeres és kiszámítható szokott lenni a vérzésed? Voltál mostanában komolyabban beteg, szedtél valami gyógyszert? Stresszelsz mostanság? Milyen a testsúlyod, nem vagy kórosan sovány?


Nagyon sok oka lehet, nem biztos, hogy aggódnod kell. ha még nem voltál fiúval, akkor terhes nyilván nem lehetsz, így amit tenni tudsz, hogy elmész a panaszoddal nőgyógyászhoz, ő kivizsgál, és akkor kiderül, hogy valami betegség áll-e a háttérben vagy sem.

2016. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 éve menstruálok. Igen eddig mindig pontosan megjött,jó 1-2 napot késett néha,de attól függetlenül pontos volt. Nem voltam beteg mostanában.Igen stresszelek 1-2 dolog miatt.. 170 cm vagyok és 64 kg.
2016. febr. 19. 14:32
 3/5 demet77 válasza:
Tisztelt hölgy!Amennyiben egészségesen táplálkozik(!)és lelki élete zavarmentes,nincs ok aggodalomra.A probléma pszichés okaira gondoljon,de semmiképp ne aggódjon!Gyakori eset,de legyen Nyugodt,minden rendbe jön.(Egyébként vallás etikai-erkölcs szempontból helyes amit ir.)
2016. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha nagy ritkán kimaradhat egy, sokminden befolyásolja. Ne aggódj, majd megjön legközelebb. :)
2016. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,reggel megjött szerencsére! :)
2016. febr. 20. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!