Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első alkalom nőgyógyásznál...

Első alkalom nőgyógyásznál úgy, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok de még szűz és félek hogy emiatt a nőgyógyász a végbélen keresztül akar megvizsgálni, amit nagyon nem szeretnék

lehet "választani"?



2016. febr. 19. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Engem 19 évesen, szűzként, hüvelyen keresztül vizsgált, igaz csak egy ujjal. UH-t pedig hasit csinált.

Nem tudom, hogy lehet-e választani, de állítólag a végbeles verzió sem rosszabb.

2016. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Engem még sosem vizsgált a nőgyógyász végbélen keresztül, pedig szűzként is voltam 6-8 alkalommal. Ne aggódj.
2016. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Engem se vizsgált szüzen soha végbélen keresztül.
2016. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Persze hogy választhatsz!!

Te döntesz a vizsgálat felől, erőszakkal sehol, semmiféle vizsgálatot nem csinálnak Európában.

2016. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat :)
2016. febr. 20. 14:52
 6/17 anonim ***** válasza:

Többféle képpen is megvizsgálhat,te is rákérdezhetsz,megbeszélheted akár hogyan vizsgáljon meg.Jobb ha női orvost keresel elsőre.


Szűzeket is meg tud vizsgálni hüvelyen keresztül,vagy simán kis pálcikával mintát vesz a hüvelyedből,vagy ott is tud szűzekre kifejlesztett kacsa segítsgével megvizsgálni.Illetva hüvelyi és hasi uh-t is tud vêgezni.

2016. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen semmilyen vizsgálatot nem csinálhat meg, amihez nem járulsz hozzá, viszont nagyban számít, miért is mész hozzá, hány éves vagy. Ugyanis ha az egészséged indokolja, akkor akár mindkettő lehetséges.
2016. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Úgy vizsgál, ahogy te akarod! Ne hagy rábeszélni magad, csak arra amiről meg vagy győződve hogy neked jó!
2016. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

voltam a nőgyógyásznál és csak kenetet vett tenyésztéshez(?)

az egész egy másodpercig tartott és utána rögtön "kizavart" a rendelőből:)


az az igazság hogy eléggé csalódott vagyok

eredetileg hüvelyi uh miatt mentem de nem nagyon érdekelte a doktornőt :)

reménykedtem, hogy megvizsgál rendesen hogy minden renben van-e de nem


persze fogalmam sincs hogy zajlanak a vizsgálatok és nyilván ő jobban tudja mit kell csinálnia

2016. febr. 27. 12:51
 10/17 anonim ***** válasza:

Ügyes voltál.


Maszek orvoshoz járok és csak ha arra külön fizetek akkor csinálna hüvelyi uh-t.Az én orvosomnál a rákszűrés 10.000,ha hüvelyi uh-t is akarok 12.000 ft.Fel vannak a honlapján az árak tűnetve.

2016. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!