Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, miért?

Késik a menstruációm, miért?

Figyelt kérdés

Már 5 napja késik , és én csak aggódok és aggódok.

Még nem élek szexuális életet,szóval terhes nem lehetek.

Van fehérfolyásom is , és ma azt éreztem az alhasamba , mint mikor megjön , azt a fájdalmat ... de ez most nem fájt.

Meg vannak azok a tipikus jelek hogy meg fog jönni , de egyszerűen nem akar ... beteg voltam ebben a hónapban , és most az allergiám is előjött.Lehet hogy emiatt késik.

Volt már ilyen valakivel?


2016. febr. 25. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Tök normális még felnőtt nőknél is. Hány éves vagy, mióta van meg?

19L

2016. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet gáz ha tuti nem lehetsz terhes. A stressz meg csak eltolja. No para. :)
2016. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A betegség miatt késik. Nem ettél úgy, mint szoktál. Sok vitaminra, húsra, májra van szükséged, és akkor hamarosan rendeződik a hormonrendszered.
2016. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

16 vagyok és kb 3 éve menstruálok.

Ebben a hónapban ugye beteg voltam... hányinger és hasmenésem volt.Az orvos azt tanácsolta hogy egy pár napig ne egyek húst,cukrot és tejterméket.

Aztán most előjött az allergiám,ami miatt folyt az orrom,tüsszögtem és könnyezett a szemem.


Remélem nem sokára meg fog jönni.

2016. febr. 25. 16:46
 5/5 A kérdező kommentje:

És még azt hozzá tenném , hogy 2-3 napja fura érzés van a gyomromba.

Olyan mint mikor sokat futok , és elkezdi szúrni az oldalam.

Na most ilyen szúró fájdalom van a gyomromba , meg néha deréknél is.

Viszont lehet hogy felfáztam és azért szúrja vagy valami

2016. febr. 25. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!