Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mi a véleménye Dr....

Kinek mi a véleménye Dr. Horváth Tihamér zalaegerszegi nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
Kit tartotok a legjobb orvosnak a szakmában
2016. febr. 28. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé megosztó személyiség. Van, aki nagyon dicséri, uh-ban állítólag nagyon ott van, és van, aki akkor sem menne hozzá, ha muszáj lenne. Én ez utóbbihoz tartozom. Egyszer voltam nála uh-n, megengedhetetlen módon viselkedett, pedig én nem bántottam, a köszönésen kívül nem is szóltam hozzá, csak ha kérdezett. De nem csak engem hordott el mindennek, hanem az orvosomat is, aki másodvéleményt kért tőle. Én.egyébként Goldfinger Jenőhöz járok, minden tekintetben meg vagyok elégedve vele, de tudom, hogy sokan meg őt nem szeretik. Én sokat köszönhetek neki. Szültem nála, műtött többször is, én benne bízom 110%-ig. De ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia, voltam több orvosnál is, mire hozzá eljutottam, és egyikkel sem voltam annyira elégedett mint vele.
2016. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szültem nála, nőgyógyászati műtétet is végzett rajtam és teljesen elégedett vagyok vele. A saját tapasztalatom alapján alaposnak, korrektnek és jó fejnek tartom. Sosem volt bunkó velem, de van benne egyfajta szigor, így aki lelki pátyolgatásra is vágyik, inkább válasszon mást.
2016. febr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ujjazza a nőket
2019. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!