Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy ez miatt késik?

Senia kérdése:

Lehetséges, hogy ez miatt késik?

Figyelt kérdés
168cm vagyok és átlagba olyan 55-57kg között mozgok...55alá nem mentem sose...viszont mostanában nem nagyon van étvágyam.. alig eszek vmit..de a munkámból kifolyólag sokat mozgok..le is fogytam 53kg-ra.. Lehetséges, h kevés nkm ez az 53kg? És így jelzi a szervezetem? Azelőtt normális volt...mondhatni , h napra pontosan jött meg...szval lehetséges? Jah..és terhesség kizárva.. 24/l
2016. febr. 28. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

"nem nagyon van étvágyam, alig eszek vmit... "


Nálam ugyanez volt a helyzet, szintén nem volt étvágyam és nagy stressznek voltam kitéve, késett is a mensim. Aztán eldöntöttem,hogy nem mehet ez így tovább, elkezdtem normálisan enni, nem koplaltam tovább, és pár nappal később meg is jött a mensim. Szinte biztos, hogy nálad is ez a probléma.


20/L

2016. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát..nem tom, mert ma reggel megjött 4nap késéssel...viszont már csak 52kg vok..és tiszta lapos a hasam, pedig ilyenkor 2kg-val több szoktam lenni és felfújódok mint egy lufi... máskor is volt már olyan, h nem nagyon ettem, de akk nem mentem 55kg alá.. most meg csak úgy folynak le rólam a kilók... azért köszi
2016. febr. 29. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de nem feltétlenül azért mert kevés a súly. Inkább maga a súlyváltozás okozza. Nagyobb tömegű nőknél is tolódhat a menstruáció hirtelen fogyáskor.

Én 7kg-t fogytam stressz és rossz étkezés miatt, 1-2 alkalommal késett, majd újra beállt a ciklusom.

2016. márc. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!