Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati szűrővizsgálat...

Nőgyógyászati szűrővizsgálat menete?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy naiv kérdés, de nem voltam még ilyenen, csak teljesen általános vizsgálaton, akkor még szűz is voltam és hát eléggé rossz élmény volt, szóval félek rendesen. Leírnátok, hogy mi egy ilyen szűrővizsgálat menete, miket csinálnak és mi mennyire fáj/kellemetlen?
2016. febr. 29. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Bemész, levetkőzöl, lefekszel a székbe, felrakod a lábaidat, vesz kenetet az orvos, utána megvizsgál ujjal, aztán csinál alhasi ultrahangot és megvizsgálja a melleidet. Ahova járok ott így zajlik. Amikor szűz voltam, a mintavétel nekem nagyon fájt, az ujjazás nem.
2016. febr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja mikor az ultrahangot csinálja, akkor már fel vagy öltözve.
2016. febr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk másképp megy,bemegyek,kérdez és válaszolok,privátba járok ott külön vannak tarifák hogy csak rákszűrést akkarok vagy hüvelyi uh-t is.

Tehát ott megbeszéljük,megkérdezi mért jöttem hisz van aki csak gyógyszerért megy.Ha lefikszáltuk a rákszűrést akkor megkér menjek a vizsgálóágyhoz és ott levetközök alul.


Nadrágot,cipőt leveszem,ágyra fekszek,lábanpm lábtartóra teszem.Ő oda jön,egy ujját a hüvelyembe teszi,másik kezêvel a hasam végig nyomkodja,kihúzza az ujját kacsát tesz a hüvekyembe és pálcikával mintát is vesz és vége is öltözhetek is fel.


Itt mell nézegetés csak kérésre van,de az összes eddigi orvosomnál is így volt

2016. febr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is maszekhoz járok. És természetesen ő is megkérdezi, hogy van-e panaszom.
2016. febr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3# És neked mennyire kellemetlen a mintavétel?
2016. márc. 1. 08:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan kellemetlen az a mintavétel :)
2016. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kellemetlen a mintavétel,most pár éve új női orvoshoz járok és semmit nem éreztem,gondolhatod meglepődtem,rákérdeztem mikor kezdi,erre mondta végzett is már, sajnos bizony másik orvosnál volt ahol nagyon is éreztem a kenetvételt.

Nekem minden mintavétel után pici vérzés van még ha nem is érzem a műveletet.



Ellnézést az előző hozzászólásomnál az elgépeléseket,kölcsönbe kapott tablettról ment.

2016. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, és azt megkérdezhetem, hogy helyileg hova jársz? Ha a főváros vagy környékén van és megírnád privátban a pontos elérhetőséget, nagyon hálás lennék.
2016. márc. 2. 12:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem pesti vagyok.Győrbe járok.Írj ki új kérdést hogy tudnak e jó pesti orvost ajánlani és leírnák e hogyan zajlik ott a vizsgálat,esetleg tarifákat tudnak mondani.
2016. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!