Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg, mi lehet a baj?

Nem jön meg, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már 10 napja meg kellett volna jönnie, de semmi. Csak a hasam fáj időnként. Terhesség kizárt.


Egyébként a ciklusom is átrendeződött egy idelye. Régen 11-e körül jött meg

, mostanában 21-22-23 környékén. Mennyire normális ez?


2016. márc. 1. 15:02
 1/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok, 5 éve menstruálok.
2016. márc. 1. 15:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont most jött meg, de ez akkor is furcsa...
2016. márc. 1. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a hónapot kell nézni, hogy hanyadika körül jön meg. Nem egyforma hosszúak a hónapok sem és a ciklus sem mindig 30 napos.

Ciklusnapokat kell számolni. Amikor megjön az az első napja a ciklusodnak és a következő menstruáció első napjáig tart. Ahány nap ezidő alatt eltelik, annyi napra várható a következő.

2016. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor egy kis csúszás bekövetkezik a mensiben akkor pár hónapig kis késések lehetnek,újra be kell állnia,rendeződnie kell.
2016. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem a múlt évben volt nagyon össze-vissza a ciklusom, a leghosszabb 39 napos volt (10 napot késett akkor és pont az esküvőm előtt 2 nappal jött meg). Volt, hogy 36 napra, 32 napra...stb. Be tudtam ezt, hogy stresszeltem az esküvő miatt, meg 2014. decemberében bevettem egy esemény utáni tablettát (az is megbolygathatta a ciklusom).

De most januárban és februárban 28 naposak lettek a ciklusaim. Ilyen se volt még.

Amúgy meg nem gép a szervezet, hogy pontos legyen, pár nap csúszás belefér, vagy, hogy hamarabb jöjjön meg. Akkor van baj, ha teljesen kimarad. (az lehet tüszőrepedés hiánya is)

2016. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!