Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a havim. Miért?

Késik a havim. Miért?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Legutoljára januárban jött meg, azóta 2 kiesett. Közben volt kisérettségim, rá lehetne fogni a stresszre de az február elején volt. Mindig szoktak jelzések lenni, begfájdul kicsit a hasam félidőkor vagy előtte, de már 3 hónapja semmi. Miért lehet ez? (hja másik ok kizárva: szűz vagyok)
2010. ápr. 2. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
előtte mennyire volt rendszeres?
2010. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát az utolsó 1-1,5 évben teljesen. havonta jött normálisan. Előttem volt olyan h 3 hónap kimaradt...
2010. ápr. 2. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem fogytál mostanában hirtelen - relative - túl sokat? Az is befolyásolhatja.

Érdemes lenne elmenni dokihoz, bár 16 évesen a hormonok még eléggé dolgoznak bennetek, bármit okozhatnak.


Üdv!

2010. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt semmi különleges. Sokat edzsettem, 2 naponta, lement két kiló, aztán abba hagytam és visszajött. De nem volt nagyon szélsőséges hízás/fogyás. Szal nem értem...
2010. ápr. 2. 17:19
 5/7 A kérdező kommentje:
*edzettem bocsi
2010. ápr. 2. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ennyi idő után már nőgyógyászhoz fordultam volna (már 1-2 hónapja), szerintem te is tedd azt. Lehet fertőzés, ciszta, rendszertelen menstruáció, meg még ki tudja mi minden. Ne félj elmenni, de azért említsd meg, hogy még szűz vagy (úgyis látni fogja). Egy kis eszközzel (olyasmivel, mint a fülpiszkáló) mintát fog venni a hüvelyedben lévő váladékból és megnyomkodja majd a hasadat, hogy sehol nem fáj-e. Esetleg megnéznek ultrahanggal, ami úgy néz ki, hogy egy krémet kennek a hasadra és ezen csúsztatnak végig egy kéziszkenner szerű dolgot. Egyik sem fájdalmas.
2010. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! :) Még nem voltam nőgyógyásznál pedig lassan 17 leszek...De nem is nagyon akarok bár inkább mint h beteg legyek... :S
2010. ápr. 3. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!