Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szárítja ki a borosta a...

Miért szárítja ki a borosta a bőrömet? 22/L

Figyelt kérdés

Nem is tudom hova kéne ezt a kérdést írni....

Találkozgatok egy pasival mostanában, volt már csók is. Minden alkalommal, amikor csókolózunk, az államat és a szám környékét teljesen felkaristolja a borostája, de ha meg van borotválkozva, még akkor is tök piros utána napokig és kiszárad, hámlik. Ez normális? Sosem tapasztaltam még ilyet. Mi van, ha összejövünk és minden nap lesz csók, mert így pár nap alatt elmúlik, de akkor utána folyamatosan vörös állal mászkálok majd vagy mi?:)


2010. ápr. 2. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

sziaa!!!:))

pont olvastam amit irtál és velem is ugyan ez van szóról szóra :DD nekem is kidörzsölte az állam és utána kicsit érzékeny is volt.

nekem is piros szerintem valami krémet kenj rá hátha jobb lesz.

nem tudom mit kéne erre tenni de én nem fogok emiatt felhagyni a csókolózással:D

2010. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Egy idő után jobban tolerálja a bőröd, de célszerű krémet használnod rá (valami hámosítót).

Szerintem a frissen borotvált a legrosszabb, az olyan, mint a smirgli, ha egy kicsit hosszabb, már majdnem szakáll, de még nem, az a legjobb, az kevésbbé irritál, mert már nem tüskeszerűen áll ki, hanem kicsit rugalmasabb...

2010. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!