Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek elhúzódó,...

Volt már valakinek elhúzódó, hosszú pecsételős vérzése, és ha volt-mitől volt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem szedni az első levél fogamzásgátlót, akkor volt. De csak 1 hónapig volt, aztán meg is szűnt.A pecsételést okozhatja hormonzavar,méhszájseb stb.
2010. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En most vagyok az elso levelnel es amiota lejart a menstruaciom,azota nekem is pecsetelos verzesem van. Remelem majd elmulik.
2010. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagyis a level az a fogamzasgatlo:)Attol vana pecsetelos verzesem.
2010. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én nem szedek fogamzásgátlót...-mitől lehet?
2010. ápr. 5. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet a legkisebb gond, de a legnagyobb is. Hormonzavar, petefészekciszta, méhszájseb,fertőzések, stb. Attól is függ, h hány éves vagy, élsz-e rendszeres nemi életet stb. Első voltam.
2010. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)-saját tapasztalat esetleg?
2010. ápr. 5. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát előfordult 1x-2x, de nem túl sűrűn. Azt tanácsolom, ha élsz nemi életet, és nem múlik el, akkor keresd fel a nőgyógyászod. Ő tudja a legjobban :) De ha fiatal vagy és nem szedsz tabit, akkor hormonzavar, vagy peteérés.(Az is eltarthat 3-4 napig).
2010. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!