Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Doki?

Mit csináljak? Doki?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.És az a gondom volna hogy ha kihagy egy hónapot a menzeszem akkor nagyon erős...SZóval

szeptemberben jött meg először akkor normális vvolt és októberben nem volt novemberben pedig már nagyon erős volt,és minden éjjel átáztam.Anyu ez miatt igazolást is irt az iskolába mert 10 percet nem bírt a betét és már a nadrágom is átázott..arról nem is beszélve hogy 13 napig tartott.Aztán decemberben megint megjött normálisan,januárban szintén és azóta nem volt és most ha megjön akkor félek hogy megint az lesz mint nov.ban!De az a helyzet hogy még nemvoltam nőgyógyásznál!!És ha anyu említi akkor én már halálra rémülök és sírva fakadok!Lehet hogy gyerekes viselkedés de én komolyan nem merek elmenni!!Ha meg férfi van nah akkor meg végképp nem!!!!Légyszi adjatok tanácsokat!!


2010. ápr. 2. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel még nem régóta van meg a mensid, ezért természetes, hogy nem állt be rendszeresen. Nekem 1 év után rendeződött, de akkor is, hol 22 hol 31 napra jött meg. Azért mert nem rendszeres még nem kell elmenni nőgyógyászhoz. Remélem ezt anyukád is tudja és nem erőlteti ezt a dolgot. Ha 1 másfél év után nem áll be valamilyen rendszer, akkor esetleg el kell menni nőgyógyászhoz. Majd akkor ráérsz parázni.

De hidd el, egy idő után már megszokod te is:))

2010. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy még nem rendszeres nem baj, de hogy 10 percnél tovább nem bírja a betét, és hogy 13 napig tartott már probléma. Nekem a legerősebb időszakba 1 vagy másfél óránként kell betétet cserélni, de már ez is nagyon erős.

Ha most is olyan lesz, menj el dokihoz.

2010. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!