Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clostilbegyt és bromocriptin...

Clostilbegyt és bromocriptin együtt szedhető? Illetve kinek hogy vált be?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2015.04.hóban "terhes" lettem,de 6. hétnél a doki az uh.án azt mondta, elhalt ill nem is ágyazódott be...Kémia terhesség. (utólag lehet a progeszteron miatt) Akkor Bromót szedtem a magas prolektinre ill. mert 2-3 havonta volt meg a menzeszem. Azóta dokit váltottam 4X, mert egyik sem volt hajlandó tüzetesebben megvizsgálni. Most úgy érzem találtam egy jót, aki elküldött vérvételre, először endrometriózisra gyanakodott,de a lakoraszkópiára még nem küldött el...hanem, hogy a progeszteront nézzük meg. 18. és 21. napon el is mentem vérvételre. Előbbinél 1.6, utóbbinál csak 2.6 volt,amire azt mondta kevés és felírt Clostilt ma kezdtem el. Elfelejtettem megkérdezni, hogy a napi fél Bromot szedhetem e mellette.Szerintetek? Ill. ha van vkinek tanácsa ill járt hasonló cipőben,szívesen meghallgatnám.... A férjemmel minden ok, őt is megnézettük már….Félek, hogy a progeszteron hormon olyan kicsi nálam, h nem lehet gyerekem... Már 2 éve próbálkozunk,kezdek elkeseredni.A válaszokat köszönöm előre is!

2016. márc. 14. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedhető, a barátnőm is hasonló helyzetben volt, ő szedte mindkettőt együtt, mert ha nem szeded a Bromot az felviheti a prolaktin szintet ami nem engedi emelkedni a progeszteron szintet.
2016. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam.:)Köszi.Valaki még,aki szedte mindkettőt összejött a baba?
2016. márc. 15. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A progeszteronod tényleg alacsony. A prolaktin és a progeszteron aránya változott valamit? Mert elvileg ha a prolaktin csökken, akkor nő a progi, de nem törvényszerű. Bromot muszáj szedni. Van azóta fejlemény?
2016. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A bromot végűl nem szedtem.Ahogy kiírtam a kérdést rá 1 hónapra terhes lettem és amelyre utrogestant kaptam. 14. Hétig szedtem...Most 3 hónapos a kislányom. 😊
2017. máj. 2. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!