Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet bélféreg?

Ez lehet bélféreg?

Figyelt kérdés
Pár napja sokat szellentek, és olvastam, hogy az a férgesség egyik tünete. Mostanában sokat olvastam a betegségről. Vannak kutyáim, szednek gyógyszert, nem férgesek. Viszont múltkor megnyalta az orrom az egyik, és a számat is kicsit. Rögtön megmostam persze, de akkor is félek. Néha picit fáj a hasam, és ahogy említettem, rengeteget szellentek. Utoljára tegnap voltam nagyvécén, akkor láttam apró fehér pöttyöket, de biztos vagyok benne, hogy szezámmag volt, mert ettem egy csomót. Nem szokott viszketni a fenekem, és nem is fogytam semmit se. Nagyon figyelek a higéniára, mostanában Kutyák simogatásakor is gumikesztyűt használok és ruhát váltok. Ebéd közben vagy ötször kezet mosok. Szóval arra vagyok kíváncsi, hogy fennáll-e a gyanúja a férgességnek, vagy csak bebeszélem magamnak, mert sokat olvasok róla? (Amúgy inkább választanám a halált, mint hogy férgekkel osztozzak a testemen...)

2016. márc. 15. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom. Ezt a mértékű óvatoskodást meg feleslegesnek.
2016. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Kutyák simogatásakor is gumikesztyűt használok és ruhát váltok."

azért egy kicsit eltúlzod a dolgot...

2016. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy túlzásba viszem, de nekem ez ad biztonságot. Másképpen teljesen pánikolok.
2016. márc. 15. 19:30
 4/9 A kérdező kommentje:
És a hasfájás, szellentés minek tudható be?
2016. márc. 15. 19:37
 5/9 anonim válasza:
Szerintem megnyugodhatsz..ilyen ovatossag mellett szinte kizartnak tartom hogy ferges lennel.
2016. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én puszilni is szoktam a kutyám és nincs semmi bajom. Nem ettél mostanában olyat, ami szeles? Olyanra gondolok, mint a bab, káposzta stb. Amúgy én is félek az ilyenektől, de Ennyire nem kell túlzásba vinni... Egyszer azért lettem beteg (hányás és egyebek) mert bebeszéltem magamnak. Folyamatosan azon járt az eszem, hogy ne kapjam el (mert aznap 30/10 ember jött suliba, többi mind beteg). De csak elkaptam...
2016. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Virslit, kenyeret, húslevest, és csirkés tésztát ettem ma. Ezek szerintem nem igazán szeles ételek.
2016. márc. 15. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a mai kaják okozhatják a szelet...
2016. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó nyilván :D ezeken kívül leveles süteményt ettem, más különöset nem.
2016. márc. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!