Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellnovesztes? Ne tedd!...

Mellnovesztes? Ne tedd! Felnyomja az osztrogenszintet, korhaz lesz a vege.

Figyelt kérdés
Az en esetemben ez tortent. Hiu vagyok, sulyt vesztettem, vissza akartam tornaszni a mellemre, ezert hasznaltam egy bizonyos kremet es gorogszena kapszulat, ami ugy megemelte az osztrogenszintemet, hogy nem allt el a verzesem es korhazba kerultem vele. Meg, ha nem is okoz ilyesmit, hosszutavon veszelyeket rejteget a mellek egeszsegere nezve. Jol kioktattak bent, ezert gondoltam, megosztom veletek. A mellizom-torna legyen a megoldas es a masszirozas. Az egeszseg mindennel tobbet er.
2010. ápr. 3. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az, h mell növelés? ez akkora baromság! Komolyan mondom nem tudom elhinni, h egyes embereknek ilyen traumát okoz! Ha belegondolok, h nekem meg meg van égve a jobb kezem, lábam és ezzel már semmit nem tudnak tenni! Így kell élnem így kell elfogadnom magam, de nem kenek semmilyen vackot magamra, mert nem vagyok hülye! Többször írtam már ilyen kérdésekre, h a mell nem fog nőni vitaminoktól meg krémektől ha csak nem megy el plasztikai sebészhez az ember!
2010. ápr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
aaa
2010. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!