Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valóban létezik olyan, hogy...

Valóban létezik olyan, hogy terhesség, szülés nélkül legyen valakinek anyateje, akár hosszabb ideig is?

Figyelt kérdés

Hogy humoros legyek, úgymond kissé mellbe vágott a téma. :-)

De komolyan létezik ilyen? Képes csak úgy magától megindulni a tejképződés nőknél, még akkor is, ha nem szült? Ha igen, akkor ez ugyanolyan állagú, minőségű anyatej, mintha szült volna?

Mit szoktak ilyenkor tenni? Ez káros vagy sem?



2016. márc. 17. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, mivel a tejelválasztást hormon indítja el. Ha valakinek ez a szabályozás megbetegszik, a tejelválasztás is elindulhat. Szerintem ugyanolyan minőségű a tej. Mivel ez egy betegség, gyógyszeresen kell kezelni.
2016. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a prolaktinod megemelkedett. Nem természetes annál aki nem terhes vagy szült, szóval keress fel nőgyógyászt, ad gyógyszert és kivizsgál, hogy mitől volt.
2016. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de csupán elméleti kérdés volt. Ha ilyen gondom lenne, nem itt kérdezgetném, hanem orvoshoz mennék rögtön. Egy könyvben olvastam erről pár sort, és nem akart elhinni. Persze, számtalan érdekes dolog van a világon, miért épp ez ne lenne igaz.

A könyvben szoptatós dajkának állt a nő.

2016. márc. 18. 01:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Talan ket eve olvastam egy tortenetet. Mar nem tudom hogy miert de azthiszem neveloanya vette magahoz a kisbabat es valamennyi ideig fejte a mellett melszivoval es vegul lett teje.
2016. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!